Comeback Bouráka Toma

Pokaždé, když někde zazní slůvko Comeback, tak nikdo ani na okamžik nepochybuje, že se řeč stáčí na nějakou pořádnou polízanici. I když, pokud někdo prožil zkušenost, s nimiž se potýkají hlavní hrdinové tohoto sitkomu, tak mu zaručeně není co závidět. Jak si dozajista každý vybaví, Tomi Paci nemá se svým bratrem zrovna lehké pořízení. Ozzák je originál každým coulem a když se k tomu ještě přidají nekončící starosti o dospívající dceru, tak je každá minuta pro Tomáše plná stresu. A to se mu do toho nemusí ani přimotat světoznámý bourák Tom. Alespoň právě od tohoto okamžiku nabral svou popularitu vycházející s posmívání se smrti. Na světě zkrátka není většího drsňáka, než bouráka Toma.

Tak s touto image popsal Tomáše Marek Vašut svému synovi. Toho by měl mít tento víkend na starosti, avšak on má již v plánu trochu jiné aktivity s půvabnou slečnou. Syna tak musí svěřit někomu schopnému, ale také zároveň člověku, co s něho vychová pořádného drsňáka. Tomáš se tedy na víkend mění v toho nejdrsnějšího frajera ve městě. A co ve městě, na celém světě. Bourák Tom je vzor, který Markův syn náramně potřebuje. U koho jiného by se naučil hrát ježelky či se vyrovnat s nebezpečným hadem. Jenom Tomáš se do všech těchto aktivit pouští bez bázně a hany. Nic na tom, že za zavřenými dveřmi pocucává kakao a pochutnává si na zemlbábě.

Podstatné je Tomášovo odhodlání být dobrým vzorem, za což je po zásluze odměněn. Za nezapomenutelný víkend přichází osvojení nějakých těch zlozvyků. Vždyť ono to kakao nemusí být až tak špatný nápoj, když ho pije i nepřekonatelný bourák Tom. Comeback je ke shlédnutí krom pravidelných repríz na televizních obrazovkách i v internetovém archivu. Takže pokud jste právě dostali chuť si dát s bourákem Tomem porcičku zemlbáby a hrnek kakaa, tak tomu nic nestojí v cestě. Comeback je prostě a jednoduše originál, na nějž se dá koukat místo večerníčku.